Видео карта Asrock AMD Radeon Phantom Gaming RX6700XT CLP 12GO
1,694.00 € / 3,313.18 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | AMD Radeon Boost / RDNA 2 Architecture |
| API поддръжка | OpenCL / DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| Fill Rate (textures) | 413 GT/s |
| GPU Core Speed Boost | 2620 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 160 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 2560 |
| Графичен процесор - Име на ядро | NAVI 21 |
| Изисквана захранваща мощност | 700 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Скорост на GPU ядрото | 2375 MHz |
| Скорост на видео памет | 16 Gbps |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 165.2 GP/s |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Характеристики на видео карта | RGB Fusion |
| Ширина на канал за паметта | 384 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 6700 XT |
| Височина | 45 мм |
| Дълбочина | 303 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
Производител на продукта
|
Производител |
Asrock |
|
Адрес |
2F., No.37, Sec.2, Jhongyang S. Rd., Beitou District, Taipei City 112, Taiwan |
|
Контакти |
info@asrock.com.tw |