Вентилатор Endorfy Stratus 120 PWM - Черен
15.00 € / 29.34 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 5903018666006 |
| Rated Speed Min | 200 RPM |
| Вентилатори-брой | 1 x 120мм 120мм 25мм |
| Живот на системата (очакван) | 80000 часа |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинален Ток | 0.25 A |
| Номинална Скорост | 1400 RPM |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |