Външен SSD диск Western Digital 500GB My Passport - Червен
114.00 € / 222.96 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: Western Digital
- Модел: WDBAGF5000ARD-WESN
- EAN: WDBAGF5000ARD-WESN
Продуктът е разгледан: 396
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 619659185640 |
| Maximum Sequential Read Rate | 1050 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 1000 MB/s |
| Solid State Drive Features | AES 256-bit Encryption |
| Защита от влияние от външна среда | Shock Proof Construction |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 500 GB |
| Поддържан канал за данни | USB 3.1 GEN 2 |
| Поддържана скорост на външен трансфер на данни | 10 Gbps |
| Външен цвят | Червен |
| Височина | 10 мм |
| Дълбочина | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Western Digital |
|
Адрес |
5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
|
Контакти |
(408) 717 - 6000 |