Външен SSD диск SAMSUNG T7 Shield 2TB USB 3.2 IPS 65 - Син
548.00 € / 1,071.79 лв
Характеристики
| Описание: | Samsung T7 Shield MU-PE2T0R - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C конектор) - 256-битов AES - син |
| EAN: | 8806092968486 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип устройство: | Solid state drive - външен (преносим) |
| Капацитет: | 2 TB |
| Хардуерно криптиране: | Да |
| Алгоритъм за шифроване: | 256-битов AES |
| Интерфейс: | USB 3.2 Gen 2 |
| Характеристики: | Устойчив на удар |
| Ширина: | 88,15 мм |
| Дълбочина: | 13 мм |
| Височина: | 59 мм |
| Тегло: | 98,5 гр |
| Ефективност | |
| Скорост на трансфер на интерфейс: | 10,0 Gbps (USB 3.2 Gen2) |
| Максимална скорост на трансфер на данни: | 1050 MB/s |
| Разширяване & Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x USB 3.2 Gen 2 - 24-пинов USB-C |
| Захранване | |
| Източник на захранване: | USB шина |
| Софтуер & Системни изисквания | |
| Изисква се ОС: | Microsoft Windows 7 или по-нова версия, Android 5.0 или по-нова версия, Apple MacOS X 10.10 или по-нова версия |
| Разни | |
| Съвместими стандарти: | UL, TUV, VCCI, C-Tick, BSMI, CB, IC, FCC, IP65, KC, RoHS2 |
| Цвят: | Синьо |
Производител на продукта
|
Производител |
Samsung |
|
Адрес |
199, Everland-ro, Pogok-eup, Cheoin-gu, Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea |
|
Контакти |
82-31-320-5000 |