Външен SSD диск Samsung T7 2TB - USB 3.2 Gen 2
479.00 € / 936.84 лв
Характеристики
| Описание: | Samsung T7 MU-PC2T0T - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C конектор) - 256-битов AES - титаново сиво |
| EAN: | 8806090312380 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Тип устройство: | Solid state drive - външен (преносим) |
| Капацитет: | 2 TB |
| Хардуерно криптиране: | Да |
| Алгоритъм за шифроване: | 256-битов AES |
| Интерфейс: | USB 3.2 Gen 2 |
| Характеристики: | Устойчив на удар, удостоверяване с парола, защита Dynamic Thermal Guard, NVM Express (NVMe), 256-битов AES |
| Ширина: | 85 мм |
| Дълбочина: | 8 мм |
| Височина: | 57 мм |
| Тегло: | 58 гр |
| Ефективност | |
| Скорост на трансфер на интерфейс: | 10,0 Gbps (USB 3.2 Gen2) |
| Максимална скорост на трансфер на данни: | 1050 MB/s |
| Вътрешна скорост на предаване на данни: | 1050 MBps (четене) / 1000 MBps (запис) |
| Разширяване и Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x USB 3.2 Gen 2 - 24-пинов USB-C |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x USB-C кабел 1 x USB-C към USB-A кабел |
| Съвместими стандарти: | UL, TUV, VCCI, C-Tick, BSMI, CB, IC, FCC, KC, RoHS2, EAC, UASP (USB прикачен SCSI протокол) |
| Цвят на корпуса: | Титаново сиво |
Производител на продукта
|
Производител |
Samsung |
|
Адрес |
199, Everland-ro, Pogok-eup, Cheoin-gu, Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea |
|
Контакти |
82-31-320-5000 |