Външен SSD диск Corsair EX100U 2TB Portable USB - Черен
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CSSD-EX100U2TB
- EAN: CSSD-EX100U2TB
Продуктът е разгледан 472 пъти
Цена:
184.00 € / 359.87 лв
Продукти от същата категория
Капацитет:0 GBФорм-фактор:2,5"Интерфейс:USB 3.0 / 2.0Цвят:СивГаранция: 24 месецаДруги: Алуминиев корпус..
14.83 € / 29.00 лв
Описание:
Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C конектор) - 256-bit AES - черен
EAN:
88060..
548.00 € / 1,071.79 лв
Описание:
Samsung T7 Shield MU-PE2T0K - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C конектор) - 256-битов AES - бежов
EAN:..
548.00 € / 1,071.79 лв
20.00 € / 39.12 лв
Описание:
Seagate Basic STJL5000400 - Твърд диск - 5 TB - външен (преносим) - USB 3.0 - сив
EAN:
3660619408207
Гаранция:
24 месеца
&..
155.00 € / 303.15 лв
233.00 € / 455.71 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Maximum Sequential Read Rate | 1600 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 1500 MB/s |
| Включени кабели | USB кабел тип A към тип C |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | USB 3.2 GEN 2 |
| Разположение на устройството | Външен |
| Съвместимост на платформата | Mac / Windows |
| Форм фактор | Преносим |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Външен цвят | Черен / Сив |
| Височина | 11 мм |
| Дълбочина | 79 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Corsair |
| Адрес | 115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
| Контакти | +1 510-657-8747 |
Коментари
Категории: Периферия Външни дискове
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Външен SSD диск Corsair EX100U 2TB Portable USB - Черен е възможно да има несъответствия.