Външен диск SEAGATE One Touch 2TB - with Password - Сребрист
125.00 € / 244.48 лв
Спецификации
| Описание | |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| EAN код | 3660619041619 |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5 инча |
| Requires Operating System | Apple Mac OS / Windows |
| Storage Capacity | 2 TB |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Материал на корпуса | Метал |
| Външен цвят | Сребрист |
| Височина | 114.8 мм |
| Дълбочина | 11.7 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Номинално тегло | 0.148 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Seagate |
|
Адрес |
90 Woodlands Avenue 7, Singapore 737911 |
|
Контакти |
(65) 6483 3888 |