Външен диск SEAGATE One Touch 1TB - with Password - Сребрист
Цена:
94.00 € / 183.85 лв
Продукти от същата категория
Капацитет:0 GBФорм-фактор:2,5"Интерфейс:USB 3.0 / 2.0Цвят:СивГаранция: 24 месецаДруги: Алуминиев корпус..
14.83 € / 29.00 лв
Описание:
Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C конектор) - 256-bit AES - черен
EAN:
88060..
548.00 € / 1,071.79 лв
Описание:
Samsung T7 Shield MU-PE2T0K - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C конектор) - 256-битов AES - бежов
EAN:..
548.00 € / 1,071.79 лв
20.00 € / 39.12 лв
Описание:
Seagate Basic STJL5000400 - Твърд диск - 5 TB - външен (преносим) - USB 3.0 - сив
EAN:
3660619408207
Гаранция:
24 месеца
&..
155.00 € / 303.15 лв
233.00 € / 455.71 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| EAN код | 3660619041602 |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5 инча |
| Requires Operating System | Apple Mac OS / Windows |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Материал на корпуса | Метал |
| Външен цвят | Сребрист |
| Височина | 114.8 мм |
| Дълбочина | 11.7 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Номинално тегло | 0.148 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Seagate |
| Адрес | 90 Woodlands Avenue 7, Singapore 737911 |
| Контакти | (65) 6483 3888 |
Коментари
Категории: Периферия Външни дискове
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Външен диск SEAGATE One Touch 1TB - with Password - Сребрист е възможно да има несъответствия.