Външен диск SEAGATE External Drive 6TB USB3.0 - 3.5 инча
265.00 € / 518.29 лв
Характеристики
| Описание: | Seagate Expansion STKP6000400 - Твърд диск - 6 TB - външен (десктоп) - USB 3.0 - черен - с Seagate Rescue Data Recovery |
| EAN: | 0763649160640 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип устройство: | Твърд диск - външен (десктоп) |
| Капацитет: | 6 TB |
| Интерфейс: | USB 3.0 |
| Ширина: | 41,9 мм |
| Дълбочина: | 178,75 мм |
| Височина: | 125 мм |
| Тегло: | 1,176 кг |
| В комплект с: | Seagate Rescue Data Recovery |
| Разширяване & Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x USB 3.0 |
| Захранване | |
| Източник на захранване: | Включен AC адаптер |
| Софтуер & Системни изисквания | |
| Включен софтуер: | Seagate Toolkit |
| Изисква се ОС: | Windows 10 или по-нова версия, Apple macOS 10.12 или по-нова версия |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x USB 3.0 кабел - външен - 45,72 cm |
| Цвят: | Черен |
Производител на продукта
|
Производител |
Seagate |
|
Адрес |
90 Woodlands Avenue 7, Singapore 737911 |
|
Контакти |
(65) 6483 3888 |