Външен диск Seagate Expansion Portable 4TB USB3.0
196.00 € / 383.34 лв
Характеристики
| Описание: | Seagate Expansion STKM4000400 - Твърд диск - 4 TB - външен (преносим) - USB 3.0 - черен - с Seagate Rescue Data Recovery |
| EAN: | 3660619040254 |
| Гаранция: | 12 месеца |
| Общи | |
| Капацитет: | 4 TB |
| Интерфейс: | USB 3.0 |
| Ширина: | 80 мм |
| Дълбочина: | 115,3 мм |
| Височина: | 12,6 мм |
| Тегло: | 159 гр |
| В комплект с: | Seagate Rescue Data Recovery |
| Разширяване и Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x USB 3.0 - mini-USB тип B |
| Захранване | |
| Източник на захранване: | USB шина |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x USB 3.0 кабел - външен - 45,72 см |
| Работи с Chromebook: | Да |
| Цвят на корпуса: | Черен |
Производител на продукта
|
Производител |
Seagate |
|
Адрес |
90 Woodlands Avenue 7, Singapore 737911 |
|
Контакти |
(65) 6483 3888 |