Външен диск Seagate Expansion - 10TB - USB 3.0 - 3.5 инча
379.00 € / 741.26 лв
Спецификации
| Описание | |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| EAN код | 3660619040438 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Hard Drive Internal Form Factor | 3.5 инча |
| Storage Capacity | 10 TB |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 178.75 мм |
| Дълбочина | 125 мм |
| Ширина | 41.9 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Seagate |
|
Адрес |
90 Woodlands Avenue 7, Singapore 737911 |
|
Контакти |
(65) 6483 3888 |