Външен диск SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD 4TB - Сив
258.00 € / 504.60 лв
- Наличност: В наличност
- Марка: Western Digital
- Модел: SDPH81G-004T-GBA1D
- SKU: 46420155
- EAN: 718037902661
Продуктът е разгледан: 163
Характеристики
| Описание: | SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD - Твърд диск - 4 TB - външен (преносим) - 2.5" - USB 3.1 Gen 1 (USB-C конектор) - сив |
| EAN: | 0718037902661 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Капацитет: | 4 TB |
| Форм фактор: | 2,5 инча |
| Интерфейс: | USB 3.1 Gen 1 |
| Ширина: | 8,8 см |
| Дълбочина: | 13,2 см |
| Височина: | 3 см |
| Тегло: | 350 гр |
| Ефективност | |
| Скорост на трансфер на интерфейс: | 5,0 Gbps (USB 3.1 Gen 1) |
| Максимална скорост на трансфер на данни: | 135 MB/s |
| Разширяване и Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x USB 3.1 Gen 1 - 24-пинов USB-C |
| Съвместим отсек: | 2,5 инча |
| Софтуер и Системни изисквания | |
| Изисква се ОС: | Microsoft Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Apple macOS Sierra 10.12 или по-нова версия |
| Разни | |
| Включени кабели: | 1 x USB-C кабел - външен 1 x USB-C към USB-A кабел - външен |
| Съвместими стандарти: | IP54 |
| Цвят на корпуса: | Сив |
Производител на продукта
|
Производител |
Western Digital |
|
Адрес |
5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
|
Контакти |
(408) 717 - 6000 |