Acer Switch Alpha 12 (Ultrabook Hybrid) SA5-271-70TL - 8GB RAM / 256GB SSD (NT.GDQEX.008)
1,949.00 € / 3,811.91 лв
Характеристики
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 Home |
|---|---|
| Дисплей: | 12" IPS WQHD Multi-Touch (2160 x 1440 пиксела) |
| Процесор: | Четириядрен Intel Core i7-6500U с |
| Видео: | Intel HD Graphics 520 (Вградена в процесора) |
| Рам памет: | 8 GB / LPDDR3 |
| Вградена памет: | SSD - 256 GB |
| Слот за допълнителна памет: | MicroSD (Съвместим с SDXC) |
| Основна камера: | 5MP FullHD (2592x1944 пиксела) |
| Предна камера: | 2MP HD |
| Безжични комуникации: | WLAN 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | |
| Интерфейси: | 1 x USB 2.0 |
| 1 x USB 3.1 | |
| 3.5 mm аудио жак | |
| Батерия: | 2-клетъчна Li-ion / 4870mAh / до 8 часа работа |
| Размери: | 207 x 18 x 314 мм |
| Тегло: | 900 гр (без клавиатура) 1250 гр (с клавиатура) |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Acer |
| Адрес | 1730 North First Street, Suite 400, San Jose, CA 95112 |
| Контакти | (408) 533-7700 |