Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4260557512296 |
| Инсталиран капацитет кеш памет | 256 MB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | SATA III-600 |
| Поддържана скорост на външен трансфер на данни | 6 Gbps |
| Скорост на въртене | 7200 rpm |
| Средно време между повреди | 600000 часа |
| Форм фактор | 3.5" |
| Характеристики на твърдия диск | Native Command Queuing (NCQ) / Advanced Format (AF) / Halogen Free |
| Височина | 26.1 мм |
| Дълбочина | 147 мм |
| Ширина | 101.85 мм |
| Номинално тегло | 0.44 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Toshiba |
|
Адрес |
1-1, Shibaura 1-chome, Minato-ku, Tokyo 105-8001, Japan |
|
Контакти |
+81-3-3457-4511 |