Видео карта TUL PowerColor AMD Radeon RX-550 - 2GB GDDR5 - 64bit - 1071/1500 MHz
79.00 € / 154.51 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | AMD CrossFireX / AMD Stream Technology / AMD Eyefinity / AMD GCN Architecture / VR Ready / AMD Xconnect Ready / AMD FreeSync 2 Technology / AMD Radeon Chill / AMD Radeon ReLive / AMD LiquidVR Technology |
| API поддръжка | OpenCL / DirectX 12.0 / OpenGL 4.5 |
| Compute Units Quantity | 8 |
| EAN код | 4713436173557 |
| GPU Core Speed Boost | 1071 MHz |
| Texture Mapping Unit Quantity | 40 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой поточни процеси | 512 |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на видео памет | 1500 MHz |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Тип паметта | GDDR5 SDRAM |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 550 |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |