Таблет Blackview Tab 60 WiFi - 10.1 инча - 4GB - 128GB - Син
104.00 € / 203.41 лв
Спецификации
| Описание | |
| Connectivity | Wi-Fi |
| CPU | Allwinner A523 |
| EAN код | 6931548318217 |
| GPU | Mali-G57 |
| Артикулен номер | TAB 60 WIFI_BLUE |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM | 4 GB |
| Интерфейс Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Операционна система | Android 14 |
| Предна камера | 5 Mpixel |
| Размер на вътрешната памет | 128 GB |
| Размер на дисплея | 10.1 инча |
| Резолюция на дисплея | 1280x800 |
| Резолюция на камерата | 8 мегапиксела |
| Флаш карта | Supported Micro SD Card |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| Характеристики на дисплея | Multi-touch екран |
| Технология на дисплея | IPS LCD |
| Капацитет на батерията | 5100 mAh |
| Вградени устройства | Stereo Speakers |
| Външен цвят | Син |
| Височина | 161.5 |
| Дълбочина | 8.5 |
| Ширина | 242.7 |
| Номинално тегло | 0.538 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Blackview |
|
Адрес |
Brusselsesteenweg 613, 9050 Gentbrugge, Belgium |
|
Контакти |
+32 9 298 15 65 |