Таблет Blackview Tab 16 Pro - 11 инча - 8GB - 256GB - Сив
Цена:
395.00 € / 772.55 лв
Продукти от същата категория
89.00 € / 174.07 лв
101.00 € / 197.54 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Connectivity | Wi-Fi |
| CPU | Unisoc T616 |
| GPS | GPS / GLONASS / BeiDou / Galileo |
| Артикулен номер | BVTAB16PRO-G |
| Време на аудио възпроизвеждане | Максимум 30 часа |
| Време на готовност | Максимум 384 часа |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM | 8 GB |
| Операционна система | Android |
| Предна камера | 8 мегапиксела |
| Размер на вътрешната памет | 256 GB |
| Размер на дисплея | 11.0 инча |
| Резолюция на камерата | 13 Mpixel + 2 Mpixel (Dual Cameras) |
| Сензори | Face Unlock |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.5 кг |
| Функции на камерата | Depth Sensor |
| Час на възпроизвеждане на батерията | Максимум 5 часа |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| Характеристики на дисплея | Multi-touch екран |
| Капацитет на батерията | 7700 mAh |
| Външен цвят | Сив |
| Височина | 167 |
| Дълбочина | 7.45 |
| Ширина | 256.75 |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Blackview |
| Адрес | Brusselsesteenweg 613, 9050 Gentbrugge, Belgium |
| Контакти | +32 9 298 15 65 |
Коментари
Категории: Таблети Таблети Blackview Таблети Lenovo Таблети Samsung
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Таблет Blackview Tab 16 Pro - 11 инча - 8GB - 256GB - Сив е възможно да има несъответствия.