Спецификации
| Описание | |
| Connectivity | Wi-Fi+Cellular |
| CPU | MediaTek Helio P60 |
| GPS | GPS / GLONASS / Galileo |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| Network Type | 2G/3G |
| Series and Family | Tab 13 Pro |
| Артикулен номер | BVTAB13PRO-BL |
| Инсталиран капацитет за съхранение на RAM | 8 GB |
| Интерфейс USB | 1 x USB Type C |
| Интерфейс Wi-Fi | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Операционна система | Android 13 |
| Предна камера | 8 мегапиксела |
| Размер на вътрешната памет | 128 GB |
| Размер на дисплея | 10.1 инча |
| Резолюция на дисплея | 1920x1200 |
| Резолюция на камерата | 13 Mpixel |
| Светкавица | Да |
| Флаш карта | Supported SD Card |
| Брой ядра на CPU | 4 / 4 |
| Вътрешна тактова честота на CPU | 2.00 GHz |
| Цвят | Син |
| Технология на дисплея | IPS LCD |
| Технология на батерията | Литиево-йонна |
| Капацитет на батерията | 7680 mAh |
| Вградени устройства | Високоговорител |
| Външен цвят | Син |
| Височина | 157.95 |
| Дълбочина | 239.2 |
| Ширина | 7.6 |
| Номинално тегло | 0.435 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Blackview |
|
Адрес |
Brusselsesteenweg 613, 9050 Gentbrugge, Belgium |
|
Контакти |
+32 9 298 15 65 |