Acer One S1003 - 10.1 инча / x5-Z8350 / 4GB RAM / 64GB eMMC / Windows 10
-4%
619.00 € / 1,210.66 лв
594.00 € / 1,161.76 лв
Характеристики
Режим за всеки един моментНезависимо дали работите или се забавлявате с приятели, Acer One 10 ви предоставя режим за всеки един момент. Можете да изберете между четири режима – Режим на преносим компютър за въвеждане на текст; Режим таблет, използвайки тъч функциите; „tent” и „display” режими за забавление. | ![]() |
![]() | Смяната на режимите е бърза и леснаAcer One 10 е с магнитна панта, която позволява лесно преминаване между режимите. Тук са премахнати неудобните механични конектори, така че можете да прихваните таблета и клавиатурата заедно или да ги разделите без усилие. |
Безкомпромисни визуални ефектиС HD (1280 x 800) дисплей, всяко изображение ще изглежда чисто и ясно. С IPS технологията, ще виждате всички детайли и наситени цветове при гледане на екрана от широки ъгли. | ![]() |
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 |
|---|---|
| Дисплей: | 10.1" (25.65см) IPS / FullHD 1920x1080 пиксела / Multi-Touch |
| Процесор: | Четириядрен Intel Atom x5-Z8350 |
| Честота на процесора: | 1.44GHz до 1.92GHz / 2MB cache |
| RAM памет: | 4GB / DDR3L |
| Вградена памет: | 64GB eMMC |
| Слот за допълнителна памет: | MicroSD / Макс. до 64GB |
| Основна камера: | 2MP / 1600x1200 пиксела / 720p HD |
| Предна камера: | 0.3MP / 640x480 пиксела |
| Безжични комуникации: |
|
| Интерфейси: |
|
| Батерия: | 2-клетъчна Li-ion / 22Wh 5910mAh / До 10 часа работа с едно зареждане |
| Размери: |
|
| Тегло: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Acer |
| Адрес | 1730 North First Street, Suite 400, San Jose, CA 95112 |
| Контакти | (408) 533-7700 |


