Таблет Acer Iconia B1-780-K5CS - 1GB RAM / 8GB eMMC (NT.LCKEE.001)
175.50 € / 343.25 лв
Характеристики
| Операционна система: | Android 6.0 Marshmallow |
|---|---|
| Дисплей: | 7" HD (1280 x 720 пиксела) |
| Процесор: | Четириядрен Cortex-A53 - 1.3 GHz |
| Рам памет: | 1 GB |
| Вградена памет: | 8 GB eMMC |
| Слот за карти памет: | Micro SD / до 128GB |
| Основна камера: | 2 MP |
| Предна камера: | 0.3 MP |
| Безжични комуникации: | Bluetooth 4.0 |
| GPS | |
| Wi-Fi 802.11 b/g/n | |
| Интерфейси: | 1 x micro USB 2.0 |
| 3.5 mm аудио жак | |
| Сензори: | Акселерометър |
| Цвят: | Бял |
| Батерия:Li-Polymer - 2780mAh / до 6 часа работа | |
| Размери: | 191.7 x 101 x 9.35 мм |
| Тегло: | 250 г |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Acer |
| Адрес | 1730 North First Street, Suite 400, San Jose, CA 95112 |
| Контакти | (408) 533-7700 |