Prestigio MultiPad PMT3777_3G_D с 3G - 1GB RAM / 16GB Flash
169.00 € / 330.54 лв
Тагове:
Таблети с 3G
Характеристики
| Операционна система: | Android 5.1 |
|---|---|
| Дисплей: | 7.0" IPS / WXGA 1280x800 пиксела |
| Процесор: | Четириядрен Intel Atom x3 C3230-RK / До 1.2 GHz |
| Аудио: | Вградено |
| Рам памет: | 1GB |
| Вградена памет: | 16GB |
| Слот за карти памет: | MicroSD / До 64GB |
| Основна камера: | 2.0 MP |
| Предна камера: | 0.3 MP |
| Безжични комуникации: |
|
| Интерфейси: |
|
| Сензори: | Акселерометър |
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | 2800mAh |
| Размери: | 190 x 115 x 9.5 мм |
| Тегло: | 270 гр |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Prestigio |
|
Адрес |
26 Spyrou Kyprianou Str, 4040, Prestigio Plaza, Limassol, Cyprus |
|
Контакти |
+357 252 573 99 |