SSD диск Western Digital Blue SN5000 1TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4
142.00 € / 277.73 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: Western Digital
- Модел: WDS100T4B0E-00CNZ0
- EAN: WDS100T4B0E-00CNZ0
Продуктът е разгледан: 147
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 718037894843 |
| Maximum Random Read Rate | 730000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 770000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 5150 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 4900 MB/s |
| Solid State Drive Features | NVMe Support |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 1 TB |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Поддържана скорост на външен трансфер на данни | 16 Gbps |
| Средно време между повреди | 1750000 часа |
| Технология на флаш памет | Triple-Level Cell |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Син |
| Височина | 2.38 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Номинално тегло | 5.7 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Western Digital |
|
Адрес |
5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
|
Контакти |
(408) 717 - 6000 |