SSD диск Western Digital Blue 2TB M.2 PCIe Gen3 NVMe
228.00 € / 445.93 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: Western Digital
- Модел: WDS200T3B0C
- EAN: WDS200T3B0C
Продуктът е разгледан: 197
Спецификации
| Описание | |
| Maximum Random Read Rate | 600000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 600000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 3500 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 3500 MB/s |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Средно време между повреди | 1500000 часа |
| Технология на флаш памет | Triple-Level Cell |
| Форм фактор | M.2 (2280) |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Външен цвят | Син |
| Височина | 2.38 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Western Digital |
|
Адрес |
5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
|
Контакти |
(408) 717 - 6000 |