SSD диск Western Digital Black SN770 1TB NVMe PCIe Gen4
0.00 € / 0.00 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: Western Digital
- Модел: WDS100T3X0E
- SKU: 4483246
- EAN: 718037887333
Продуктът е разгледан: 354
Характеристики
| Описание: | WD_BLACK SN770 WDS100T3X0E - SSD - 1 TB - вътрешен - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| EAN: | 0718037887333 |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Общи | |
| Тип устройство: | Solid state устройство - вътрешно |
| Капацитет: | 1 TB |
| Форм фактор: | M.2 2280 |
| Интерфейс: | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Ширина: | 22 мм |
| Дълбочина: | 80 мм |
| Височина: | 2,38 мм |
| Тегло: | 5,5 гр |
| Ефективност | |
| Издръжливост на SSD: | 600 TB |
| Вътрешна скорост на предаване на данни: | 5150 MBps (четене) / 4900 MBps (запис) |
| Максимум 4KB произволен запис: | 800 000 IOPS |
| Максимум 4KB произволно четене: | 740000 IOPS |
| Надеждност | |
| MTBF: | 1 750 000 часа |
| Разширяване и Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Съвместим отсек: | M.2 2280 |
| Захранване | |
| Консумирана мощност: | 65 mW (средно) 3,3 mW (сън) 5 W (максимум) |
Производител на продукта
|
Производител |
Western Digital |
|
Адрес |
5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
|
Контакти |
(408) 717 - 6000 |