SSD диск Western Digital Black SN7100 500GB M.2 2280 NVMe
107.00 € / 209.27 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: Western Digital
- Модел: WDS500G4X0E-00CJA0
- SKU: 47731303
- EAN: 718037893662
Продуктът е разгледан: 247
Характеристики
| Описание: | WD BLACK SN7100 WDS500G4X0E-00CJA0 - SSD - 500 GB - вътрешен - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| EAN: | 0718037893662 |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Общи | |
| Капацитет: | 500 GB |
| Форм фактор: | M.2 2280 |
| Интерфейс: | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Характеристики: | NVM Express (NVMe) |
| Ширина: | 22 мм |
| Дълбочина: | 80 мм |
| Височина: | 2,38 мм |
| Тегло: | 5,8 гр |
| Ефективност | |
| Издръжливост на SSD: | 300 TB |
| Вътрешна скорост на предаване на данни: | 6800 MBps (четене) / 5800 MBps (запис) |
| Максимум 4KB произволен запис: | 1200000 IOPS |
| Максимум 4KB произволно четене: | 760000 IOPS |
| Разширяване и Свързване | |
| Интерфейси: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Съвместим отсек: | M.2 2280 |
Производител на продукта
|
Производител |
Western Digital |
|
Адрес |
5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
|
Контакти |
(408) 717 - 6000 |