SSD диск Western Digital Black 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WDS200T3X0E-00B3N0
- EAN: WDS200T3X0E-00B3N0
Продуктът е разгледан 137 пъти
Цена:
274.00 € / 535.90 лв
Продукти от същата категория
154.00 € / 301.20 лв
27.00 € / 52.81 лв
143.00 € / 279.68 лв
211.00 € / 412.68 лв
168.00 € / 328.58 лв
238.00 € / 465.49 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 718037887357 |
| Maximum Random Read Rate | 650000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 800000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 5150 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 4850 MB/s |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | NVMe PCIe Gen4 |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Височина | 2.38 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Номинално тегло | 5.5 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Western Digital |
| Адрес | 5601 Great Oaks Pkwy, San Jose, CA 95119, United States |
| Контакти | (408) 717 - 6000 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за SSD диск Western Digital Black 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe е възможно да има несъответствия.