SSD диск Silicon Power S55 480GB - 7mm - SATA 6Gb/s
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SP480GBSS3S55S25
- EAN: SP480GBSS3S55S25
Продуктът е разгледан 155 пъти
Цена:
56.00 € / 109.53 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Kingston KC600 - SSD - криптиран - 256 GB - вътрешен - mSATA - SATA 6Gb/s - 256-bit AES - TCG Opal криптиране, самокриптиращо устройство (S..
97.00 € / 189.72 лв
Описание:
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW - SSD - криптиран - 2 TB - вътрешен - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - в..
641.00 € / 1,253.69 лв
Описание:
WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - вътрешен - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
EAN:
0718037904634
Гаранция:
60 ме..
124.00 € / 242.52 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| SATA III Interface Quantity | 1 |
| Solid State Drive Features | TRIM Support / RAID Support / NCQ / Error Correction Code |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 480 GB |
| Номинално захранващо напрежение | 5 V |
| Поддържан канал за данни | SATA III-600 |
| Поддържана скорост на външен трансфер на данни | 6 Gbps |
| Технология на флаш памет | Triple-Level Cell |
| Форм фактор | 2.5 инча |
| Височина | 7 mm |
| Дълбочина | 69.85 mm |
| Ширина | 100 mm |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Silicon Power |
| Адрес | 7F., No.106, Zhouzi St., Neihu District, Taipei City 114, Taiwan |
| Контакти | +886-2-8797-8833 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за SSD диск Silicon Power S55 480GB - 7mm - SATA 6Gb/s е възможно да има несъответствия.