SSD диск Samsung 980 PRO 2TB M.2 2280 NVMe
Цена:
295.00 € / 576.97 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Kingston KC600 - SSD - криптиран - 256 GB - вътрешен - mSATA - SATA 6Gb/s - 256-bit AES - TCG Opal криптиране, самокриптиращо устройство (S..
97.00 € / 189.72 лв
Описание:
Samsung 990 PRO MZ-V9P2T0CW - SSD - криптиран - 2 TB - вътрешен - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - в..
641.00 € / 1,253.69 лв
Описание:
WD Green SN3000 WDS500G4G0E-00CPS0 - SSD - 500 GB - вътрешен - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe)
EAN:
0718037904634
Гаранция:
60 ме..
124.00 € / 242.52 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Maximum Random Read Rate | 1000000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 1000000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 7000 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 5100 MB/s |
| Solid State Drive Features | TRIM Support / AES 256-bit Encryption / Auto Garbage Collection / DEVSLP Mode |
| SSD Controller | Samsung Elpis |
| Total Bytes Written (TBW) | 1200 TB |
| Инсталиран капацитет кеш памет | 2 GB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Поддържани стандарти | S.M.A.R.T. |
| Средно време между повреди | 1500000 часа |
| Технология на флаш памет | Multi-Level Cell |
| Форм фактор | M.2 (2280) |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 2.38 мм |
| Дълбочина | 80.15 мм |
| Ширина | 22.15 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Samsung |
| Адрес | 199, Everland-ro, Pogok-eup, Cheoin-gu, Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea |
| Контакти | 82-31-320-5000 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за SSD диск Samsung 980 PRO 2TB M.2 2280 NVMe е възможно да има несъответствия.