SSD диск MSI SPATIUM M480 PRO 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2
150.00 € / 293.37 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4711377105613 |
| Maximum Random Read Rate | 1000000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 1000000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 7400 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 7000 MB/s |
| Solid State Drive Features | TRIM Support / AES 256-bit Encryption / End-to-End Data Protection / Low-Density Parity Check / Autonomous Power State Transition / Pyrite (Encryption, Data Security) |
| SSD Controller | Phison E18 |
| Инсталиран капацитет кеш памет | 2 GB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | PCI Express 4.0 x4 |
| Поддържани стандарти | S.M.A.R.T. |
| Средно време между повреди | 1600000 часа |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 2.15 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Максимална консумирана енергия | 10.5 W |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |