SSD диск MSI SPATIUM M371 500GB NVMe M.2
- Наличност: Изчерпан
- Наградни точки: 200
- Модел: SPATIUM_M371_500GB
- EAN: SPATIUM_M371_500GB
Продуктът е разгледан 216 пъти
Цена:
34.00 € / 66.50 лв
Продукти от същата категория
154.00 € / 301.20 лв
27.00 € / 52.81 лв
143.00 € / 279.68 лв
211.00 € / 412.68 лв
168.00 € / 328.58 лв
238.00 € / 465.49 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 4711377022316 |
| Maximum Random Read Rate | 60000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 200000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 2200 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 1150 MB/s |
| Solid State Drive Features | TRIM Support / End-to-End Data Protection / Low-Density Parity Check / Autonomous Power State Transition / Pyrite (Encryption, Data Security) |
| SSD Controller | Phison E13T |
| Total Bytes Written (TBW) | 110 TB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 500 GB |
| Поддържан канал за данни | PCI Express 3.0 x4 |
| Поддържани стандарти | S.M.A.R.T. |
| Средно време между повреди | 1500000 часа |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 2.15 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
| Максимална консумирана енергия | 2.4 W |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за SSD диск MSI SPATIUM M371 500GB NVMe M.2 е възможно да има несъответствия.