SSD диск Micron 5400 PRO 480GB SATA 2.5 инча
260.00 € / 508.52 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 649528933874 |
| Maximum Random Read Rate | 95000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 37000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 540 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 520 MB/s |
| Solid State Drive Features | Power-loss Protection (data at rest) / Non-SED |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 480 GB |
| Поддържан канал за данни | SATA III-600 |
| Поддържана скорост на външен трансфер на данни | 6 Gbps |
| Средно време между повреди | 3000000 часа |
| Технология на флаш памет | Triple-Level Cell |
| Форм фактор | 2.5 инча |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 69.85 мм |
| Дълбочина | 7 мм |
| Ширина | 100.45 мм |
| Номинално тегло | 70 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
| Максимална консумирана енергия | 3.9 W |