SSD диск Lexar 500GB High Speed PCIe Gen 4X4 M.2 NVMe 3D NAND
71.00 € / 138.86 лв
Спецификации
| Описание | |
| Maximum Sequential Read Rate | 4400 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 1700 MB/s |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 500 GB |
| Поддържан канал за данни | NVMe PCIe Gen4 |
| Средно време между повреди | 1500000 часа |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 2.45 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Номинално тегло | 6 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Lexar |
|
Адрес |
1737 N First Street, Suite 680, San Jose, CA 95112, United States |
|
Контакти |
+1-408-933-1088 |