Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 843367130290 |
| Maximum Sequential Read Rate | 7400 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 6500 MB/s |
| Solid State Drive Features | NVMe Support |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 2 TB |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Разположение на устройството | Plug-in Module |
| Средно време между повреди | 1500000 часа |
| Технология на флаш памет | Single-Level Cell |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Височина | 2.45 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Номинално тегло | 6 гр |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Lexar |
|
Адрес |
1737 N First Street, Suite 680, San Jose, CA 95112, United States |
|
Контакти |
+1-408-933-1088 |
