SSD диск Corsair MP700 PRO 1TB M.2 NVMe PCIe Gen 5 x4
172.00 € / 336.40 лв
Спецификации
| Описание | |
| Maximum Random Read Rate | 1400000 IOPS |
| Maximum Random Write Rate | 1500000 IOPS |
| Maximum Sequential Read Rate | 11700 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 9600 MB/s |
| Solid State Drive Features | AES 256-bit Encryption / DEVSLP Mode |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 1 TB |
| Номинално захранващо напрежение | 3.3 V |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 5.0 x 4 |
| Средно време между повреди | 1600000 часа |
| Технология на флаш памет | Triple-Level Cell |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.03 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
| Максимална консумирана енергия | 11.5 W |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |