SSD диск Corsair MP600 CORE XT 1TB Gen4 PCIe x4 NVMe M.2
99.00 € / 193.63 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 840440499701 |
| Solid State Drive Features | DEVSLP Mode |
| Total Bytes Written (TBW) | 250 TB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 1 TB |
| Минимална консумирана енергия | 3 mW |
| Номинално захранващо напрежение | 3.3 V |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Поддържани стандарти | S.M.A.R.T. |
| Технология на флаш памет | Quad-Level Cell |
| Ударо устойчивост при работа | 1500G |
| Форм фактор | M.2 22x80mm |
| Технология на паметта | 3D NAND |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.034 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Corsair |
|
Адрес |
115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
|
Контакти |
+1 510-657-8747 |