Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 649528823472 |
| Maximum Sequential Read Rate | 2400 MB/s |
| Maximum Sequential Write Rate | 1800 MB/s |
| Solid State Drive Features | TRIM Support / Dynamic Write Acceleration / Enhanced Power Loss Data Protection |
| Включени аксесоари | Кратко ръководство за потребителя |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 1 TB |
| Макс. работна околна температура | 70 °C |
| Мин. работна околна температура | 0 °C |
| Поддържан канал за данни | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Поддържани стандарти | S.M.A.R.T. |
| Разположение на устройството | Вътрешен |
| Сертификати | CE, FCC, VCCI, KC, RCM, ICES, Morocco, BSMI, Ukraine, UL, TUV, China RoHS, WEEE |
| Средно време между повреди | 1500000 hr |
| Форм фактор | M.2 (2280) |
| Технология на паметта | NAND Flash |
| Височина | 22 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 60 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Crucial |
|
Адрес |
Micron Europe Limited, Greenwood House, London Road, Bracknell, Berkshire, RG12 2AA, UNITED KINGDOM |
|
Контакти |
0800 091 0021 |