Спецификации
| Описание | |
| Product warranty | 24 Month |
Характеристики
| Описание: | Jabra Evolve 20 MS стерео - Слушалки - кабелни - USB - Сертифицирани за Skype |
| EAN: | 5706991016970 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип продукт: | Слушалки - жични - USB |
| Материал на слушалките: | Пяна |
| Аудио изход | |
| Форм фактор: | На ухото |
| Технология за свързване: | Кабелна |
| Режим на извеждане на звук: | Стерео |
| Звукови ефекти: | Кристално чист |
| Честотен обхват: | 150 - 7000 Hz |
| Максимална входна мощност: | 5 mW |
| Чувствителност: | 93,6 dB |
| Импеданс: | 32 ома |
| Диафрагма: | 28 мм |
| Контрол на звука в кабела: | Да |
| Характеристики: | Технология PeakStop |
| Микрофон | |
| Тип: | Boom |
| Форм фактор: | Микрофон за слушалки |
| Технология на микрофона: | Електретен кондензатор |
| Чувствителност: | -44 dB |
| Честотен обхват: | 100 - 10000 Hz |
| Дистанционно управление | |
| Контроли: | Изключване на звука, сила на звука, отговор/край |
| Връзки | |
| Тип конектор: | Слушалки (4 PIN USB тип A) |
| Кабел | |
| Дължина на кабела: | 1,2 м |
| Разни | |
| Подробности за кабела: | Кабел за слушалки - 1,2 м USB кабел за управление - 95 см |
Производител на продукта
|
Производител |
Jabra |
|
Адрес |
Ballerup, Lautrupbjerg 7, Denmark |
|
Контакти |
(800) 854-2772 |