Слушалки HP Poly Blackwire 5220 Stereo USB-C - Черни
81.00 € / 158.42 лв
Характеристики
| Описание: | Poly Blackwire 5220 - Слушалки - жични - USB-C, 3,5 мм жак - черни |
| EAN: | 0197498433103 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип продукт: | Слушалки - жични - USB-C, 3,5 мм жак |
| Съвместимост: | Mac, Windows |
| Тегло: | 165,2 гр |
| Цвят: | Черен |
| Материал на слушалките: | Изкуствена кожа |
| Характеристики: | 280° въртящ се микрофон |
| Аудио изход | |
| Форм фактор: | Бинаурал |
| Технология за свързване: | Кабелна |
| Режим на извеждане на звук: | Стерео |
| Съотношение сигнал/шум: | 118 dB |
| Чувствителност: | 116 dB |
| Импеданс: | 32 ома |
| Диафрагма: | 32 мм |
| Контрол на звука в кабела: | Да |
| Характеристики: | Оптимизиран динамичен еквалайзер |
| Микрофон | |
| Тип: | Boom |
| Чувствителност: | -38 dBV/паскал |
| Честотен обхват: | 100 - 10000 Hz |
| Потискане на шума: | Да |
| Дистанционно управление | |
| Контроли: | Отговор/край, заглушаване, сила на звука |
| Връзки | |
| Тип конектор: | USB (24 пинов USB-C) Слушалки (мини телефон 3,5 мм) |
| Разни | |
| Включени аксесоари: | Калъф за носене, USB-C към USB-A адаптер |
Производител на продукта
|
Производител |
HP |
|
Адрес |
1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States |
|
Контакти |