Слушалки с микрофон Canyon CNS-CHP4BE
21.00 € / 41.07 лв
Цена в наградни точки: 2100
Тагове:
Слушалки
Характеристики
| Свързване: | С кабел |
|---|---|
| Дължина на кабела: | 1.2м |
| Честотен обхват: | 20 - 20000 Hz |
| Импеданс: | 32 ома |
| Диаметър на говорителите: | 40 мм |
| Чувствителност: | 100 dB |
| Цвят: | Бежов |
| Микрофон: | Да |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Canyon |
| Адрес | 2A, Lintang Beringin 1, Batu Maung 11960 Penang |
| Контакти | 04-626 3539 |