Спецификации
| Описание | |
| Cable Included | USB Cable |
| Data Channel External | USB 3.0 |
| EAN код | 3660619408245 |
| External Data Bit Rate | 5 Gbps |
| Hard Drive Internal Form Factor | 2.5 инча |
| Requires Operating System | Microsoft Windows 7 / Microsoft Windows 8 / Microsoft Windows 10 |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Интерфейси | USB 3.0 |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 117 мм |
| Дълбочина | 14.8 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Seagate |
|
Адрес |
90 Woodlands Avenue 7, Singapore 737911 |
|
Контакти |
(65) 6483 3888 |