Видео карта SAPPHIRE NITRO+ AMD RADEON RX 6600 XT GAMING OC - 8GB GDDR6
1,041.00 € / 2,036.02 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | FreeSync Technology / AMD Radeon Image Sharpening / AMD Radeon VR Ready Premium / AMD FidelityFX / Video Streaming up to 8K / AMD Radeon Anti-Lag / RDNA 2 Architecture / AMD Smart Access Memory |
| API поддръжка | DirectX 12.0 |
| BIOS характеристики | Dual BIOS |
| Card Slot Width | 2.2 slot |
| Compute Units Quantity | 32 |
| External Power | 8 pin |
| Fill Rate (textures) | 331.4 GT/s |
| GPU Core Speed Boost | 2607 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 128 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 2048 |
| Графичен процесор - Име на ядро | NAVI 23 |
| Изисквана захранваща мощност | 500 W |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | Dual-X |
| Програмно осигуряване в комплекта | Sapphire TriXX Utility |
| Скорост на GPU ядрото | 2428 MHz |
| Скорост на видео памет | 16 Gbps |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 165.7 GP/s |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 256 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 44.82 мм |
| Дълбочина | 240 мм |
| Ширина | 119.25 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Sapphire |
|
Адрес |
Unit 1910–1919, 19/F., Tower 2, Grand Central Plaza, 138 Shatin Rural Committee Road, Shatin, N.T., Hong Kong |
|
Контакти |
+852 2687 8888 |