Външен SSD диск SanDisk 1TB - USB 3.2
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SDSSDE30-1T00-G25
- EAN: SDSSDE30-1T00-G25
Продуктът е разгледан 306 пъти
Цена:
83.00 € / 162.33 лв
Продукти от същата категория
Капацитет:0 GBФорм-фактор:2,5"Интерфейс:USB 3.0 / 2.0Цвят:СивГаранция: 24 месецаДруги: Алуминиев корпус..
14.83 € / 29.00 лв
Описание:
Samsung T9 MU-PG2T0B - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C конектор) - 256-bit AES - черен
EAN:
88060..
548.00 € / 1,071.79 лв
Описание:
Samsung T7 Shield MU-PE2T0K - SSD - криптиран - 2 TB - външен (преносим) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C конектор) - 256-битов AES - бежов
EAN:..
548.00 € / 1,071.79 лв
20.00 € / 39.12 лв
Описание:
Seagate Basic STJL5000400 - Твърд диск - 5 TB - външен (преносим) - USB 3.0 - сив
EAN:
3660619408207
Гаранция:
24 месеца
&..
155.00 € / 303.15 лв
233.00 € / 455.71 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Maximum Sequential Read Rate | 520 MB/s |
| Solid State Drive Features | Shock Resistance |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 1 TB |
| Поддържан канал за данни | USB 3.2 GEN 2 |
| Ударо устойчивост при работа | 1500G |
| Височина | 96.9 мм |
| Дълбочина | 9.91 мм |
| Ширина | 46.9 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | SanDisk |
| Адрес | 44100 Osgood Road Fremont, CA 94539, United States |
| Контакти | support@sandisk.com |
Коментари
Категории: Периферия Външни дискове
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Външен SSD диск SanDisk 1TB - USB 3.2 е възможно да има несъответствия.