Меню
Вашата количка

MicroSD Samsung Pro - 32GB / Class10 / UHS-1 (MB-MG32E/EU)

MicroSD Samsung Pro Снимка 1
Разпродаден
MicroSD Samsung Pro - 32GB / Class10 / UHS-1 (MB-MG32E/EU)
  • Наличност: Разпродаден
  • Модел: MG32E
  • SKU: MB-MG32E/EU
Разгледан: 60
51.00 лв

Характеристики

Партиден номер
MB-MG32E/EU

Тип
Micro Sd

Размер
32 GB

Клас
10

Коментари

Напишете отзив

Бележка: HTML не се поддържа!
Лош Добър