Samsung GALAXY Tab S2 VE - 4G LTE (SM-T819NZDEBGL)
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SM-Т819
- Тегло: 0.39кг
- Размери: 237.30мм x 169.00мм x 5.60мм
- SKU: SM-T819NZDEBGL
Продуктът е разгледан 221 пъти
Цена:
930.00 € / 1,818.92 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Samsung Galaxy Tab A11 - Таблет - Android - 64 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD слот - 4G, 3G - сив
EAN:
8806097744269
Гаран..
186.00 € / 363.78 лв
Описание:
Samsung Galaxy Tab A11 - Таблет - Android - 128 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD слот - 4G, 3G - сив
EAN:
8806097744344
Гара..
228.00 € / 445.93 лв
Описание:
Samsung Galaxy Tab A11 - Таблет - Android - 64 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD слот - 4G, 3G - сребрист
EAN:
8806097744306
..
186.00 € / 363.78 лв
Описание:
Samsung Galaxy Tab A11 - Таблет - Android - 64 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD слот - сребрист
EAN:
8806097781899
Гаранция:..
151.00 € / 295.33 лв
Описание:
Samsung Galaxy Tab A11 - Таблет - Android - 128 GB - 8.7" TFT (1340 x 800) - microSD слот - сребрист
EAN:
8806097781875
Гаранция..
186.00 € / 363.78 лв
Описание:
Samsung Galaxy Tab A11+ - Таблет - Android 16 - 128 GB - 11" TFT (1920 x 1200) - microSD слот - 3G, 4G, 5G - сребрист
EAN:
8806097854..
292.00 € / 571.10 лв
Характеристики
| Операционна система: | Android 6.0 Marshmallow |
|---|---|
| Дисплей: | 9.7" Super AMOLED 2048x1536 пиксела (QXGA) |
| Процесори: | Четириядрен 1.9GHz и четириядрен 1.3GHz |
| Рам памет: | 3GB |
| Вградена памет: | 32GB / Свободна памет - 23.9GB |
| Слот за карти памет: | Micro SD / до 128GB |
| Основна камера: | CMOS 8 MP |
| Предна камера: | CMOS 2.1 MP |
| Безжични комуникации: |
|
| Интерфейси: |
|
| Сензори: |
|
| Цвят: | Златист |
| Батерия: | 5870mAh |
| Размери: | 237.3 x 169.0 x 5.6 мм |
| Тегло: | 386 г |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Samsung |
| Адрес | 199, Everland-ro, Pogok-eup, Cheoin-gu, Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea |
| Контакти | 82-31-320-5000 |
Коментари
Категории: Таблети Таблети Samsung Таблети Blackview Таблети Lenovo
Тагове: Таблети с 3G,
Таблети с 4G
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Samsung GALAXY Tab S2 VE - 4G LTE (SM-T819NZDEBGL) е възможно да има несъответствия.