Samsung Galaxy Tab A 2016 - 4G / OctaCore / 2GB DDR3 / 32GB flash
387.00 € / 756.91 лв
Характеристики
| Операционна система: | Android 6.0 Marshmallow |
|---|---|
| Дисплей: | 10.1" IPS |
| Резолюция: | FullHD 1920x1200 пиксела |
| Процесор: | Cortex-A53 |
| Работна честота: | 1.6GHz |
| Брой ядра: | 8-ядрен |
| Видео чип: | Mali-T830 MP2 |
| Аудио: | Вградено |
| Рам памет: | 2GB LPDDR3 |
| Вградена памет: | 32GB |
| Слот за карти памет: | MicroSD до 256GB |
| Основна камера: | 8MP |
| Предна камера: | 2MP |
| Безжични комуникации: |
|
| Интерфейси: |
|
| Сензори: |
|
| Цвят: | Черен |
| Батерия: | Li-ion 7300mAh |
| Размери: | 254,2 x 155,3 x 8,2 мм |
| Тегло: | 525 гр |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Samsung |
|
Адрес |
199, Everland-ro, Pogok-eup, Cheoin-gu, Yongin-si, Gyeonggi-do, Korea |
|
Контакти |
82-31-320-5000 |