Компютърна кутия ROBA FC-RO04A - ATX - Черна
76.00 € / 148.64 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: TRENDSONIC
- Модел: FC-RO04A
- EAN: FC-RO04A
Продуктът е разгледан: 225
Полезни връзки:
Още компютърни кутии
Спецификации
| Описание | |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 280 мм |
| Handset | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX / Micro ATX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Вентилатори-брой | 1 x 120 мм |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 5 |
| Материал на корпуса | Carbon fiber |
| Шаси характеристики | Window / RGB LED |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (4 пина USB (тип А)) |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 413 мм |
| Дълбочина | 342 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Trendsonic |
|
Адрес |
8F, NO.165, HSIN-YI ROAD, BANQIAO DISTRICT, NEW TAIPEI CITY, 22061, TAIWAN |
|
Контакти |
SALES@TRENDSONICTW.COM |