Характеристики
| Описание: | Eaton Protection Strip PS4D - Защита от пренапрежение - AC 220-250 V - 2500 Watt - изходни конектори: 4 - черен |
| EAN: | 3553340667275 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип устройство: | Протектор от пренапрежение - външен |
| Цвят: | Черен |
| Захранващо устройство | |
| Входно напрежение: | AC 220-250 V |
| Осигурена честота: | 50/60 Hz |
| Необходима честота: | 50/60 Hz |
| Входни конектори: | 1 x DIN |
| Подробности за конекторите за изходна мощност: | 4 x DIN |
| Изходно напрежение: | AC 220-250 V 50/60 Hz |
| Максимален електрически ток: | 10 A |
| Капацитет на мощността: | 2500 W |
| Размери и Тегло | |
| Ширина: | 5,2 см |
| Дълбочина: | 26,4 см |
| Височина: | 4 см |
| Тегло: | 324 гр |
| Описание: | Eaton Protection Strip PS4D - Защита от пренапрежение - AC 220-250 V - 2500 Watt - изходни конектори: 4 - черен |
| EAN: | 3553340667275 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип устройство: | Протектор от пренапрежение - външен |
| Цвят: | Черен |
| Захранващо устройство | |
| Входно напрежение: | AC 220-250 V |
| Осигурена честота: | 50/60 Hz |
| Необходима честота: | 50/60 Hz |
| Входни конектори: | 1 x DIN |
| Подробности за конекторите за изходна мощност: | 4 x DIN |
| Изходно напрежение: | AC 220-250 V 50/60 Hz |
| Максимален електрически ток: | 10 A |
| Капацитет на мощността: | 2500 W |
| Размери и Тегло | |
| Ширина: | 5,2 см |
| Дълбочина: | 26,4 см |
| Височина: | 4 см |
| Тегло: | 324 гр |
Производител на продукта
|
Производител |
EATON |
|
Адрес |
Cnr. Esander & Osborn Road, Wadeville Private Bag X019, Wadeville, 1422, Gauteng, South Africa |
|
Контакти |
+27 (0) 11 824-7400 |