Геймърска мишка Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition - 20000 DPI
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ01-03050500-R3M1
- EAN: RZ01-03050500-
Продуктът е разгледан 639 пъти
Цена:
340.00 € / 664.98 лв
Продукти от същата категория
70.00 € / 136.91 лв
90.00 € / 176.02 лв
145.00 € / 283.60 лв
145.00 € / 283.60 лв
164.00 € / 320.76 лв
164.00 € / 320.76 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 8886419333197 |
| Безжична технология | RF |
| Брой бутони | 8 |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 20000dpi |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Средно време за работа на батерия | 70 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Built-in memory / Hyper-Fast Scrolling / Chroma Lighting / Razer Speedflex Cable |
| Външен цвят | Жълт |
| Височина | 37.81 мм |
| Дълбочина | 126.73 мм |
| Ширина | 57.6 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Категории: Геймърски мишки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска мишка Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition - 20000 DPI е възможно да има несъответствия.