Геймърски слушалки Razer Nari Essential - Wireless
188.00 € / 367.70 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 40 мм |
| EAN код | 8886419371854 |
| Impedance | 32 Ω |
| In-Cord контрол | Бутон за изключване на звук / Бутон за сила на звука |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 107 dB |
| Аудио система - тип | Headset |
| Интерфейс | Wireless |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Retracktable |
| Направление | PC Multimedia / Портативна аудио система |
| Средно време за работа на батерия | 16 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Тип мрежово оборудване | USB адаптер |
| Форм фактор | Ear-cup |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 6.5kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Шум на сигнала на микрофона | 50 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Външен |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |