Геймърска мишка Razer Mamba Elite - 5G Advanced Optical Sensor - 16000 DPI
188.00 € / 367.70 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 8886419332565 |
| Max. Movement Speed | 450 in/sec |
| Брой бутони | 9 |
| Дължина на кабела | 2.1 м |
| Интерфейс | USB |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Технология на свързване | С кабел |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Built-in memory / Right Handed / Chroma Lighting / 1,000 Hz Ultrapolling / Razer Mechanical Mouse Switches / 5G Optical Sensor / Razer Synapse 3 |
| Чувствителност при движение | 16000 dpi |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 43.3 мм |
| Дълбочина | 125 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |